Počet položek: 0 0,- Kč

Články, rady

Slevové kódy a kupóny Kamna krby levně.cz

Využijte jako bonus při nákupu slevu na krbová kamna, krbové vložky, sporáky, krby a krbové příslušenství.

Litinová kamna a krbové vložky Nordflam - prodejce

Náš obchod je již dlouholetý prodejce značky Nordflam a spolupracujeme přímo s výrobcem bez dalších mezičlánků. Litinová krbová kamna a krbové vložky Nordflam prodáváme přes náš e-shop a také v naší vzorkovně.

Litinová krbová kamna - recenze a srovnání značek výrobců

Protože se na nás lidí často obracejí s dotazy, jak hodnotíme konkrétní značky výrobců, a které značky bychom jim doporučili, rozhodli jsme se sepsat krátké hodnocení a srovnání několika značek, tentokrát se zaměřením na litinová krbová kamna.

Jak zabránit špinění skla krbu - příčiny proč se krbové sklo špiní

Častým problémem při topení v krbu a kamnech bývá nadměrné špinění skla. Obrací se na nás majitelé krbů a kamen o radu, jak této nepříjemné věci zamezit nebo špinění alespoň omezit. Vysvětlíme si, jaké mohou být příčiny zanášení skla a jak toto omezit.

Jakou krbovou vložku vybrat

Jakou krbovou vložku vybrat

Rozhodli jste se také pro pořízení a stavbu krbu, ale není nevíte jakou krbovou vložku vybrat, podle čeho se řídit a na co si dát pozor? Poradíme Vám pár základních tipů a doporučení, aby Váš krb fungoval podle představ.

Jaký sporák na tuhá paliva koupit - naše tipy a doporučení

Rozhodli jste se pořídit si sporák na tuhá paliva, ale nabídka sporáků je široká a nevíte jaký sporák si vybrat? Vybrat správný sporák není jednoduché a výběr může být zdlouhavý.

Jak vybrat krbová kamna - co musíte vědět?

Jak vybrat krbová kamna - co musíte vědět?

Rozhodli jste se pořídit si krbová kamna, ale nevíte jaká kamna vybrat koupit? Připravili jsme pro Vás souhrn základních parametrů, které byste si měli ujasnit před samotnou koupí krbových kamen. Tyto parametry budou sloužit jako vstupní zadání pro hledání těch správných krbových kamen.

Jak vybrat sporák na tuhá paliva?

Jak vybrat sporák na tuhá paliva?

Sporáky na tuhá paliva se již několik let vrací na naše chaty a chalupy, ale také jako druhý sporák do rodinných domů nebo letní kuchyně. Sporáky na tuhá paliva jsou víceúčelový spotřebič a umožňují topení, vaření a pečení - vše v jednom.

Venkovní krby na zahradu - zahradní krby Norman - DOPRAVA ZDARMA

Venkovní krby na zahradu - zahradní krby Norman - DOPRAVA ZDARMA

Jsme autorizovaný prodej zahradních krbů Norman, což je nejoblíbenější český výrobce zahradních krbů. Zahradní krby Norman jsou betonové stavebnice, které si jednoduše sestavíte na zahradě.

Číštění komína - pravidelné čistění komína pomocí chemických čističů

Číštění komína - pravidelné čistění komína pomocí chemických čističů

Ať už topíte v kotli, krbových kamen nebo krbu na dřevo, nesmíte zapomínat ani na pravidelnou údržbu a péči o komín a celé spalinové cesty. Pravidelná údržba a čištění je důležité pro bezpečný a správný provoz krbů, kamen a kotlů a také zvyšuje jejich účinnost a snižuje spotřebu paliva.

Nejlevnější krbová kamna - jsou levná krbová kamna opravdu levná?

Nejlevnější krbová kamna - jsou levná krbová kamna opravdu levná?

Asi každý chce nakoupit výhodně a ušetřit, nezaplatit více než je nutné. Toto platí také při nákupu krbových kamen. Pořídit si levná krbová kamna však nemusí být vždy výhra a správná volba.

Rohové krbové vložky pro rohové krby

Rohové krbové vložky pro rohové krby

V posledních letech velmi vzrostla obliba rohových krbů s bočním sklem. Oheň je pěkně viditelný zepředu krbu i při pohledu na boční stranu krbu. Umožňuje si tak lépe vychutnav požitek z ohně z více úhlů.

Topit, péct, ohřívat -  kamna s troubou Bronpi ideální na chalupu i do domu

Topit, péct, ohřívat - kamna s troubou Bronpi ideální na chalupu i do domu

Zajímavé a praktické řešení pro maximální využití tepla při topení v krbových kamnech přináší španělský výrobce krbů a kamen Bronpi.

Litinové krbové vložky KF Design - nejlepší poměr cena a kvalita

Litinové krbové vložky KF Design - nejlepší poměr cena a kvalita

Pro bezpečné a úsporné topení v krbu je důležité mít kvalitní krbovou vložku s dobrými parametry jako je účinnost spalování, výkon krbové vložky, energetická třída, spotřeba paliva atd. Už dlouhá léta jsou oblíbené především litinové krbové vložky pro svou vysokou akumulační schopnost a dlouhou dobu předávání tepla a delší životnost litinových dílů.

Jarní sleva na kamna Haas+Sohn

Jarní sleva na kamna Haas+Sohn

Využijte jarní slevovou akční nabídku na krbová a kachlová kamna Haas+Sohn, kterou vyhlásil výrobce od 14. února do 28.února 2019

Ventilátor na krbová kamna - termoelektrický ventilátor bez potřeby elektrické energie!

V posledních letech se stal hitem termoelektrický ventilátor na krbová kamna, který umožňuje rozhánět teplý vzduch od kamen rovnoměrněji po místnosti i do větších a vzdálenějších prostorů.

Krbová kamna pro celý rok - v zimě vytopí dům, v létě grilujete a vaříte venku

Krbová kamna pro celý rok - v zimě vytopí dům, v létě grilujete a vaříte venku

Na českém trhu se objevil nový patentovaný výrobek Boreal E6000 - krb na vytápění domu v zimě a gril na zahradu v létě v jednom. Tato kamna zkrátka využijete po celý rok!

ROMOTOP - český výrobce krbových kamen

La NORDICA - italský výrobce Nordica-Extraflame

Haas+Sohn - sleva 10 % na kamna, krby a sporáky

Akční nabídka na výrobky Haas+sohn pouze do konce března 2016.

Jak vybrat litinová kamna - jaká koupit?

Chcete si pořídit litinová krbová kamna? Pokud ano, zjistíte, že výběr kamen je poměrně velký a cenové rozpětí také. Litinová kamna mohou být zdrojem velmi levného tepla. Litina je totiž velmi vhodný materiál pro výrobu topidel, díky svým akumulačním vlastnostem a dlouhé životnosti.

Jak regulovat krbová kamna a krbové vložky?

Při topení v kamnech a krbu stejně jako u jiných druhů topidel je možné v průběhu provozu měnit výkon kamen a krbové vložky podle aktuální potřeby. Na rozdíl například od elektrických konvektorů ale nestačí pouze zmáčknou tlačítko.

Jak funguje spalování - topení v kamnech a krbech?

V dalším textu si jednoduše vysvětlíme, jak funguje spalování v kamnech a krbech a jaké jsou základní požadavky pro efektivní a ekologické spalování.

Krásná kvalitní a levná kachlová kamna ELDUR - novinka!

Jako novinku můžete exkluzivně v našem e-shopu a prodejně zakoupit krásná kachlová kamna ELDUR v různých barevných provedeních.

Sleva 20 % na kamna a krbové vložky AQUAFLAM!

Od 15. května do 30. června trvá akční nabídka na krbová kamna AQUAFLAM a krbové vložky AQUAFLAM.

Jak vybrat krbová kamna - podle čeho vybírat kamna

Z naší dlouholeté praxe víme, že vybrat si vhodná krbová kamna není vůbec jednoduché ani pro odborníka, natož pro běžného laického zákazníka. V posledních letech se na českém trhu objevilo velké množství krbových kamen z téměř celého světa. Navíc jsou tato kamna v různém designovém provedení, velikosti a výkonu. Zorientovat se v této široké nabídce kamen je téměř nadlidský úkol.

Těsnění u krbových kamen a krbových vložek

Pokud jste majitelem krbových kamen nebo krbu s krbovou vložkou, musíte si uvědomit, že tento spotřebič potřebuje také určitou údržbu, aby mohl dále bez problémů sloužit k Vaší spokojenosti.

Komín pro napojení kamen a krbů

Pro správnou funkci kamen a krbů je nutné zajistit také vhodný komín odpovídající velikosti a typu zvolených kamen nebo krbové vložky.

Nová krbová kamna Dovre Sense

Nová krbová kamna Dovre Sense

Na konci roku 2013 byla uvedena na český trh nová designová série litinových krbových kamen Sense od významného evropského výrobce kamen a krbových vložek Dovre.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace