Počet položek: 0 0,- Kč

Doporučení a tipy na kamna a krby

Jaký sporák na tuhá paliva koupit - naše tipy a doporučení

Rozhodli jste se pořídit si sporák na tuhá paliva, ale nabídka sporáků je široká a nevíte jaký sporák si vybrat? Vybrat správný sporák není jednoduché a výběr může být zdlouhavý.

Rohové krbové vložky pro rohové krby

Rohové krbové vložky pro rohové krby

V posledních letech velmi vzrostla obliba rohových krbů s bočním sklem. Oheň je pěkně viditelný zepředu krbu i při pohledu na boční stranu krbu. Umožňuje si tak lépe vychutnav požitek z ohně z více úhlů.

Topit, péct, ohřívat -  kamna s troubou Bronpi ideální na chalupu i do domu

Topit, péct, ohřívat - kamna s troubou Bronpi ideální na chalupu i do domu

Zajímavé a praktické řešení pro maximální využití tepla při topení v krbových kamnech přináší španělský výrobce krbů a kamen Bronpi.

Litinové krbové vložky KF Design - nejlepší poměr cena a kvalita

Litinové krbové vložky KF Design - nejlepší poměr cena a kvalita

Pro bezpečné a úsporné topení v krbu je důležité mít kvalitní krbovou vložku s dobrými parametry jako je účinnost spalování, výkon krbové vložky, energetická třída, spotřeba paliva atd. Už dlouhá léta jsou oblíbené především litinové krbové vložky pro svou vysokou akumulační schopnost a dlouhou dobu předávání tepla a delší životnost litinových dílů.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace