Počet položek: 0 0,- Kč

Jak vybrat kamna a krby

Jakou krbovou vložku vybrat

Jakou krbovou vložku vybrat

Rozhodli jste se také pro pořízení a stavbu krbu, ale není nevíte jakou krbovou vložku vybrat, podle čeho se řídit a na co si dát pozor? Poradíme Vám pár základních tipů a doporučení, aby Váš krb fungoval podle představ.

Jak vybrat krbová kamna - co musíte vědět?

Jak vybrat krbová kamna - co musíte vědět?

Rozhodli jste se pořídit si krbová kamna, ale nevíte jaká kamna vybrat koupit? Připravili jsme pro Vás souhrn základních parametrů, které byste si měli ujasnit před samotnou koupí krbových kamen. Tyto parametry budou sloužit jako vstupní zadání pro hledání těch správných krbových kamen.

Jak vybrat sporák na tuhá paliva?

Jak vybrat sporák na tuhá paliva?

Sporáky na tuhá paliva se již několik let vrací na naše chaty a chalupy, ale také jako druhý sporák do rodinných domů nebo letní kuchyně. Sporáky na tuhá paliva jsou víceúčelový spotřebič a umožňují topení, vaření a pečení - vše v jednom.

Nejlevnější krbová kamna - jsou levná krbová kamna opravdu levná?

Nejlevnější krbová kamna - jsou levná krbová kamna opravdu levná?

Asi každý chce nakoupit výhodně a ušetřit, nezaplatit více než je nutné. Toto platí také při nákupu krbových kamen. Pořídit si levná krbová kamna však nemusí být vždy výhra a správná volba.

Jak vybrat litinová kamna - jaká koupit?

Chcete si pořídit litinová krbová kamna? Pokud ano, zjistíte, že výběr kamen je poměrně velký a cenové rozpětí také. Litinová kamna mohou být zdrojem velmi levného tepla. Litina je totiž velmi vhodný materiál pro výrobu topidel, díky svým akumulačním vlastnostem a dlouhé životnosti.

Jak vybrat krbová kamna - podle čeho vybírat kamna

Z naší dlouholeté praxe víme, že vybrat si vhodná krbová kamna není vůbec jednoduché ani pro odborníka, natož pro běžného laického zákazníka. V posledních letech se na českém trhu objevilo velké množství krbových kamen z téměř celého světa. Navíc jsou tato kamna v různém designovém provedení, velikosti a výkonu. Zorientovat se v této široké nabídce kamen je téměř nadlidský úkol.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace