Počet položek: 0 0,- Kč

Přechodka do keramického komína 220/220 mm kamna/komín 2 mm

kliknutím zvětšíte
Přechodka do keramického komína 220/220 mm kamna/komín 2 mm Parkanex odborný prodejce levně!
Přechodka do keramického komína 220/220 mm kamna/komín 2 mm Parkanex odborný prodejce levně!Přechodka do keramického komína 220/220 mm kamna/komín 2 mm Parkanex odborný prodejce levně!
ks
Do oblíbených
Kód:hsf:9796
Výrobce:Parkanex
Cena s DPH aktuálně : 389,- Kč
Přepočtená cena:16,- EUR
Přepočtená cena bez DPH:13,- EUR
DPH:21 %
Termín expedice:skladem
Tloušťka: 2 mm
Materiál: 2 mm ocelový plech
Průměr: 220 mm mm
Barva: černá
Tepelná odolnost: 1000 °C
Délka: 25 cm
Délka překrytí: 50 mm
EAN: 9005249019852
Hmotnost: 2000.000g
Product No.: HSF01-059
Každý kus je balen do přilnavé fólie, tak aby nedošlo k poškození
Lakováno senothermním lakem
Certifikát CE (norma EN 1856-2)- Plazmově svářeno- Lakováno senothermním lakem - Certifikát CE (norma EN 1856-2)

V roce 1876 zahájila společnost Bertrams výrobu kouřovodů ve své továrně ve Vídni, v Rakousku. Během prvních let, převládala výroba technologií falcovaných spojů. V té době se společnost Bertrams stala celosvětově známá pro své inovativní technologie pro výrobu ohýbaných trubek s falcovaným spojem.
V roce 1980 zavedla společnost Bertrams technologii podélného svařování s použitím vodou chlazených argon-kyslíkových zařízení. Současně byly výrobní procesy reorganizované tak, aby veškeré požadavky na automatizovanou výrobu byly splněny.
Inovativní myšlení a vysoká úroveň povědomí o kvalitě tvoří základní pilíře úspěchu společnosti Bertrams již mnoho desetiletí. V roce 1985 obdržela společnost Bertrams "Rakouské národní ocenění za inovaci a kvalitu".
Ve šlépějích své dlouhé tradice v inovacích, byla v roce 1996 výrobní technologie rozšířená o laserové svařování. Opět, jako pionýr, byla společnost Bertrams prvním evropským výrobcem kouřovodů, který prováděl planární svařování tenkostěnných plechů aplikované na brynýrovanou, za horka hliníkovanou nebo pozinkovanou ocel. Technologie laserového svařování také vedla k výrobě 100% utěsněných trubek.
Náš první průmyslový svařovací robot byl uveden do provozu v roce 2003. Od té doby, hrají automatizované výrobní stroje klíčovou roli v naších výrobních procesích.
avázáni našimi korporátními hodnotami inovacemi a zaměřením na vysokou úroveň kvality, vyhledáváme možnosti pro zavedení nových výrobních technologií již mnoho desetiletí. Spokojenost zákazníků je odměna za naší dlouhodobou strategii zavádění špičkových výrobních technologií. Neustálá obnova technologie představuje náš závazek k zaručení těchto úspěchů a k zajištění spokojenosti zákazníka v budoucnosti.

Potřebujete poradit ? Přechodka do keramického komína 220/220 mm kamna/komín 2 mm Parkanex odborný prodejce levně!

Pomocí níže uvedeného formuláře nám můžete poslat svůj dotaz na tento výrobek, odpovíme Vám co nejdříve.

Infolinka +420 725 950 845 , e-mail: kamna-krby@email.cz

Vaše jméno
Váš email
Váš telefon
Dotaz na experta
     Více informací
Pošlete odkaz na tento produkt do svého e-mailu nebo známému

Vaše jméno
Váš email
E-mail Vašeho známého nebo znovu Váš e-mail
Opište kód z obrázku antispam

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace