Počet položek: 0 0,- CZK

Kobok

KOBOK - krbové vložky ze Slovenska

Naše společnost zajišťuje prodej krbových vložek Kobok a dodávky po celé ČR. Tradiční slovenský výrobce krbů vyrábí kvalitní krbové vložky pod značkou KOBOK již několik desetiletí a bylo postaveno již několik tisíc krbů, které dobře slouží.

Kobok

Krbové vložky Kobok jsou pověstnou svým robustním provedením z kvalitní hrubé kamnářské oceli, topeniště je pak obložené silným šamotem o tloušťce 50 mm. Krbovou vložku Kobok si můžete nechat vyrobit na míru s množstvím doplňků a rozšíření a v různých velikostech a výkonech podle potřeby. Velká plocha prosklení a prostorné topeniště umožňuje krásný pohled na oheň a naložení většího množství paliva, prodloužení doby mezi přikládáním.

Sortiment značky Kobok je rozdělen do několika sérií podle tvaru a prosklení - série Chopok, Mýto, Ďumbier, Bystrá. Můžete si zvolit krbovou vložku klasickou rovnou, rohovou, oboustranné sklo, krbovou vložku s výsuvem nebo zadním přikládáním, či s obloukovým nebo prizmatickým sklem.

Dodáváme kompletní sortiment krbových vložek Kobok

Pošlete nám nezávaznou poptávku a zpracujeme Vám nejlepší nabídku

37185 - 50553 CZK
Externí přívod vzduchu:   Externí přívod vzduchu:   Třída energet. účinnosti:   Výkonová kategorie filtr:   Průměr kouřovodu:   Výrobce: Řadit podle: Položek na stranu: Zobrazení:
 
Krbová vložka CHOPOK 600/510 rovné sklo, ZDARMA DOPRAVA
Ocelová krbová vložka značky Kobok s rovným sklem, Chopok 600 x 510.
ks
Cena s DPH37 185,- CZK
1 507,- EUR
Sleva3 %
 
Krbová vložka CHOPOK 670/510 rovné sklo, ZDARMA DOPRAVA
Ocelová krbová vložka Kobok s rovným sklem, výkon 9 kW.
ks
Cena s DPH39 044,- CZK
1 583,- EUR
Sleva3 %
 
Krbová vložka CHOPOK 900/510 rovné sklo, ZDARMA DOPRAVA
Široká krbová vložka Kobok s rovným sklem, velké prostorné topeniště, výkon 12 kW.
ks
Cena s DPH50 553,- CZK
2 049,- EUR
Sleva3 %

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace