Počet položek: 0 0 Kč

Kobok

KOBOK - krbové vložky ze Slovenska

Naše společnost zajišťuje prodej krbových vložek Kobok a dodávky po celé ČR. Tradiční slovenský výrobce krbů vyrábí kvalitní krbové vložky pod značkou KOBOK již několik desetiletí a bylo postaveno již několik tisíc krbů, které dobře slouží.

Kobok

Krbové vložky Kobok jsou pověstnou svým robustním provedením z kvalitní hrubé kamnářské oceli, topeniště je pak obložené silným šamotem o tloušťce 50 mm. Krbovou vložku Kobok si můžete nechat vyrobit na míru s množstvím doplňků a rozšíření a v různých velikostech a výkonech podle potřeby. Velká plocha prosklení a prostorné topeniště umožňuje krásný pohled na oheň a naložení většího množství paliva, prodloužení doby mezi přikládáním.

Sortiment značky Kobok je rozdělen do několika sérií podle tvaru a prosklení - série Chopok, Mýto, Ďumbier, Bystrá. Můžete si zvolit krbovou vložku klasickou rovnou, rohovou, oboustranné sklo, krbovou vložku s výsuvem nebo zadním přikládáním, či s obloukovým nebo prizmatickým sklem.

Dodáváme kompletní sortiment krbových vložek Kobok

Pošlete nám nezávaznou poptávku a zpracujeme Vám nejlepší nabídku

Výběru neodpovídá žádná položka

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace