Počet položek: 0 0 Kč

HS FLAMINGO Kachlová kamna FLAMINGO ® BALI, kachle modrá

kliknutím zvětšíte
HS FLAMINGO Kachlová kamna FLAMINGO ® BALI, kachle modrá odborný prodejce levně!
HS FLAMINGO Kachlová kamna FLAMINGO ® BALI, kachle modrá odborný prodejce levně!HS FLAMINGO Kachlová kamna FLAMINGO ® BALI, kachle modrá odborný prodejce levně!HS FLAMINGO Kachlová kamna FLAMINGO ® BALI, kachle modrá odborný prodejce levně!HS FLAMINGO Kachlová kamna FLAMINGO ® BALI, kachle modrá odborný prodejce levně!HS FLAMINGO Kachlová kamna FLAMINGO ® BALI, kachle modrá odborný prodejce levně!HS FLAMINGO Kachlová kamna FLAMINGO ® BALI, kachle modrá odborný prodejce levně!HS FLAMINGO Kachlová kamna FLAMINGO ® BALI, kachle modrá odborný prodejce levně!HS FLAMINGO Kachlová kamna FLAMINGO ® BALI, kachle modrá odborný prodejce levně!HS FLAMINGO Kachlová kamna FLAMINGO ® BALI, kachle modrá odborný prodejce levně!HS FLAMINGO Kachlová kamna FLAMINGO ® BALI, kachle modrá odborný prodejce levně!HS FLAMINGO Kachlová kamna FLAMINGO ® BALI, kachle modrá odborný prodejce levně!HS FLAMINGO Kachlová kamna FLAMINGO ® BALI, kachle modrá odborný prodejce levně!HS FLAMINGO Kachlová kamna FLAMINGO ® BALI, kachle modrá odborný prodejce levně!HS FLAMINGO Kachlová kamna FLAMINGO ® BALI, kachle modrá odborný prodejce levně!HS FLAMINGO Kachlová kamna FLAMINGO ® BALI, kachle modrá odborný prodejce levně!
ks
Do oblíbených
Kód:hsf:9128
Výrobce:HS FLAMINGO
Cena s DPH aktuálně : 56 390 Kč
Přepočtená cena:2 218 EUR
Přepočtená cena bez DPH:1 833 EUR
DPH:21 %
Termín expedice:skladem
Expedice do 3 prac. dnů
Provozní tah: 12 - 14 Pa Pa
Materiál: ocelový plech 3 a 5 mm, šamot
Palivo: dřevo, dřevěné brikety
Délka polen: 35 cm cm
Oplach skla: Ano
Možnost externího vzduchu: Ano
Průměr externího přívodu vzduchu: 100 mm
Barva: kachle modrá
Záruka: 5 let
Sekundární spalování: Ano
Účinnost: 80,72 % %
Rozměr topeniště (Š x V x H): 405 x 280 x 310 mm mm
Rozměr skla (Š x V): 340 x 280 mm mm
Typ skla: rovné
Odvod spalin: horní
Spotřeba paliva: 2,5 kg/hod
Norma: EN 13240, BlmSchV - Stufe 2, Ekodesign
Přikládání: přední
Emise CO (Při 13% O2): 0,08 %
Průměrná teplota spalin: 293 °C
Rozměr kamen (Š x V x H): 762x890x441 mm
Typ kamen: teplovzdušná - dvouplášťová, konvekční
Externí přívod vzduchu: Ano
Ochlazovací smyčka: Ne
Elektronická regulace: Ne
Vyměnitelná dlažba: Ne
Varná plotna: Ne
Přepravní rozměr palety: 520 x 750 mm
EAN: 8594155839957
Jmenovitý výkon celkový: 9 kW
Rozsah celkového výkonu: 3 - 12 kW
Výhřevnost: 60 - 240 m3
Vývod spalin: 150 mm
Hmotnost: 152 kg
Product No.: HSF44-005
Terciární přívod vzduchu: Ano
Komínová klapka: Ne
Třída energetické účinnosti: A+
Zák. 201/2012 Sb. od 2018: Ano
Regulovatelný výkon: 3 - 12 kW
Doporučení od experta: Chci nezávazně doporučit vhodný výrobek od experta
Kachlová kamna Flamingo BALI jsou díky své vysoké kvalitě a skvělé ceně velice žádaným produktem. Krbová kamna Flamingo nabízejí standardní možnost napojení externího přívodu vzduchu. Pro co nejefektivnější spalování je přivedený vzduch dále rozdělen na primární (pod rošt), sekundární na oplach skla a terciární pro podporu spalování plynných částic. Komora je konstruovaná tak, aby byla dosažena vysoká účinnost a malá spotřeba paliva, která činí průměrně 2,5 kg na hodinu. Spalovací komora je vyrobená ze silného ocelového plechu a pro dokonalejší spalování je vysázena pravým šamotem. Sekundární spalování, krásně čisté sklo a externí přívod vzduchu je u kamen Flamingo samozřejmostí. Kamna jsou vyrobená z kvalitních materiálů a díky tomu Vám můžeme poskytnout záruku 5 let. 

Proč koupit kamna Flamingo

U kamen řady Flamingo je systém spalování na nejvyšší úrovni a zajišťuje centrální přísun vzduchu z exteriéru, který zajišťuje bezpečnost před výbuchem plynných částí pomocí plynulého přisávání čerstvého vzduchu. Inovativní prvek zajišťuje vysokou účinnost, snížení spotřeby paliva až o 40 % a zejména šetrnost k životnímu prostředí. Množství popela je minimální. Celý spalovací proces je ovládán dvěma táhly, kdy první slouží k regulaci primárního vzduchu, který je zapotřebí k zatopení a rozhoření dřeva. Druhé táhlo slouží k podpoře sekundárního spalování. Jeho otevřením dochází k přísunu předehřátého vzduchu do horní části spalovací komory. Tento vzduch se používá k úspornému a co nejefektivnějšímu průběhu hoření dřeva. Tímto je zajištěna vysoká účinnost a krásné hoření včetně čistého skla.
Kachlová kamna Bali jsou navíc obložena pravými, ručně vyráběnými kachlemi. Design kachlí byl speciálně vykreslen našimi designéry a nese název "zpovědnice". Kachle jsou akumulačním materiálem a z toho důvodu se akumulační schopnost kamen značně navyšuje.
Krbová kamna Flamingo patří do skupiny konvekčních, tedy zajišťují plynulé proudění ohřátého vzduchu a rovnoměrné vyhřátí místnosti.
Šamotová vyzdívka - šamot je základem pro vysokou účinnost a nízkou spotřebu paliva. Zajišťuje vysoké teploty ve spalovací komoře.
Popelník - snadné vysypání popela.
Balení kachlových kamen je rozděleno na krbová kamna a kachle. Zákazník si tedy kachle nasazuje sám po rozbalení kamen u sebe doma. Součástí je návod krok po kroku, který naleznete v zásilce nebo si jej můžete stáhnout přímo u produktu.

 "Nakupte zboží nyní a nečekejte" - každý rok většina výrobců topidel a příslušenství zvyšuje ceny svých výrobků před začátkem podzimní topné sezóny. Proto doporučujeme koupit krbová kamna, krby a příslušenství ještě teď do konce léta.

 

Proč nakupovat u nás na eshopu KAMNA KRBY LEVNĚ.CZ ?

Vrácení a výměna zboží zdarma - pokud Vám zboží nebude vyhovovat, můžete ho do 14 dnů vrátit a zpětnou dopravu platíme za Vás.

Náš expert na kamna a krby Vám poradí s výběrem vhodného produktu.

Z našeho sortimentu si vybere každý - prodáváme levné i luxusní designové výrobky za výhodné ceny.

Zboží dodáme na Vaši adresu domů či na chalupu po celé ČR nebo SR.

Jsme česká rodinná firma úspěšně prodáváme kamna a krby již od roku 2009.

Potřebujete poradit od experta? HS FLAMINGO Kachlová kamna FLAMINGO ® BALI, kachle modrá odborný prodejce levně!

Pomocí níže uvedeného formuláře nám můžete poslat svůj dotaz na tento výrobek, odpovíme Vám co nejdříve.

Infolinka +420 725 950 845 , e-mail: kamna-krby@email.cz

Vaše jméno
Váš email
Váš telefon
Dotaz na experta
     Více informací
Pošlete odkaz na tento produkt do svého e-mailu nebo známému

Vaše jméno
Váš email
E-mail Vašeho známého nebo znovu Váš e-mail
Opište kód z obrázku antispam

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace